Sindbad: zmiany na zimę 2015

sindbad3

Linie Sindbad wprowadzają przed Świętami duże zmiany do swoich rozkładów. Aktualizacje dotyczą częstotliwości i godzin obsługi przystanków w całej Europie.

1. Zmiany na liniach do Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Włoch, Szwecji, Danii i Norwegii. Aktualizacje rozkładów wchodzą w życie 16 listopada i dotyczą m.in. Biłgoraja, Janowa Lubelskiego, Zamościa, Białegostoku, Łomży, Ostrołęki, Ciechanowa, Torunia, Gniezna i Poznania. W większości przypadków godziny odjazdów z Polski są późniejsze od dotychczasowych.

2. Zwiększyła się częstotliwość obsługi przystanków:

  • Braunschweig na linii nr 2, czyli obsługiwanej przez autokary do Niemiec. Zamiast cztery razy w tygodniu, przystanek będzie obsługiwany codziennie.
  • Hrubieszów na liniach do Wielkiej Brytanii, Włoch, Holandii, Francji, Norwegii, Hiszpanii, Danii i Szwecji. Obsługa w poniedziałek, środę, piątek i sobotę.

3. Autokary do Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch i Danii zatrzymują się na nowym przystanku w miejscowości Nisko. Wyjazdy: piątki i soboty o 4:40, przyjazdy: środy i piątki o 21:00.

4. Zmiana godzin odjazdów z Koła i Konina na liniach do Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Norwegii, Hiszpanii, Włoch, Danii i Szwecji. Koło – 15:10, Nisko – 15:45.

5. Zmiany na linii nr 3 z Polski do Niemiec:

  • codzienna obsługa przystanku w Giessen,
  • zmiana obsługi przystanku w miejscowości Fulda. Wyjazdy z Polski do Fuldy: piątki i soboty. Przyjazd do Fuldy o 5:45. Wyjazd powrotny do Polski: 21:25.

6. 20 listopada pospieszny Bałtycki Sindbad Express zacznie wyjeżdżać z Polski także w piątki. Kursy będą więc miały miejsce cztery dni w tygodniu.

Wszystkie zmiany zostały już uwzględnione w rozkładach jazdy w serwisie BiletyAutokarowe.pl. Bilety autokarowe Sindbad możecie zamawiać przez całą dobę online lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach działania infolinii: 71 724 23 77. Zapewniamy zawsze najniższe ceny, dostępność wszelkich promocji i zniżek, jak również pomoc w wyborze najkorzystniejszego połączenia.

szukaj-i-kup-bilet