Sindbad uruchomi przystanki w miastach Annecy, Chambery i Basel

Sindbad 10Już z początkiem marca autokary Sindbad zaczną zatrzymywać się w nowych miastach. Są to: BASEL (Szwajcaria) oraz ANNECY i CHAMBERY (Francja).

Do BASEL autokary przyjeżdżać będą 2 razy w tygodniu – i tyleż razy z niego wyjadą. Kursy z Polski zaplanowano na czwartki oraz soboty. Powroty do Polski natomiast na poniedziałki i soboty. Przystanek w Basel znajduje się na Meret Oppenheim Str./Hbf.

Kursy z i do ANNECY i CHAMBERY będą mieć miejsce sześć razy w tygodniu. Autokary wyjadą z Polski każdego dnia oprócz niedzieli. Przyjazdy do Polski zaplanowano na każdy dzień tygodnia oprócz wtorku. Przystanek w Annecy to Gare Routiere Sud, natomiast w Chambery – Gare Routiere.

Sindbad szykuje też inne zmiany w rozkładach – takich jak Kalisz, Warszawa, Łódź czy Oleśnica. Jeżeli przyzwyczaiłeś się do stałych godzin wyjazdu, dla pewności sprawdź system rezerwacji, aby upewnić się, o jakiej godzinie twój autokar wyjeżdża z dworca.

Zakup bilety autokarowe Sinbad oraz wielu innych linii w portalu BiletyAutokarowe.pl – i to w cenach przewoźnika, czyli bez żadnych dodatkowych opłat!

kliknij-i-kup-bilet-online