Sindbad Eurobus – po połączeniu przewoźników

sindbad eurobus autokar

1 maja 2015 roku Sindbad i Eurobus połączyły siły i zaczęły funkcjonować jako platforma Sindbad Eurobus. Jak zmiana wpłynęła na pasażerów i ich komfort podróży?

Optymalizacja połączeń autokarowych

Dzięki połączeniu linii Sindbad i Eurobus przewoźnicy przestali konstruować swoje rozkłady jazdy w taki sposób, by ze sobą konkurować, i zaczęli je uzupełniać. W rezultacie połączenia nie dublują się, lecz znacznie lepiej spełniają oczekiwania pasażerów. Możliwe było także skrócenie czasów przejazdu na wybranych trasach. Autokary Sindbad Eurobus jeżdżą do 27 krajów w Europie.

Połączenia ekspresowe Sindbad Eurobus

Uruchomione zostały także połączenia ekspresowe Sindbad Eurobus. Popularnością cieszy się ekspres do Holandii, czyli linia 6ex, umożliwiająca szybki przejazd do Hengelo czy Rotterdamu już za 99 zł.

Lepsza obsługa klienta

Dzięki temu, że wszystkimi połączeniami zajmuje się jedna firma, jakość obsługi wzrosła. Standardy obsługi zostały ujednolicone, co pozwala szybciej i sprawniej realizować potrzeby wszystkich klientów – niezależnie od tego, z której linii wcześniej korzystali.

Aby kupić bilety Sindbad Eurobus, udaj się do serwisu BiletyAutokarowe.pl. Znajdziesz tam wszystkie połączenia oferowane przez przewoźnika – zawsze w cenach ustalonych przez samą linię, z dostępnymi wszelkimi zniżkami i promocjami.