Na marzec Sindbad szykuje całe mnóstwo zmian

Sindbad 9Wieści o zmianach w rozkładach Sindbada zaczęły napływać z siłą wodospadu. Jakkolwiek słabe jest to porównanie, fakt pozostaje faktem: marzec będzie miesiącem małej rewolucji.

Najważniejsza zmiana dotyczy prawdopodobnie tego, że autokary do Niemiec, Szwajcarii, Francji i Włoch będą jeździć krócej – od piętnastu minut do ponad dwóch godzin krócej – dzięki zmianom rozkładów obowiązującym w poniższych miastach. Godzina obok nazwy miejscowości oznacza nowy czas odjazdu z przystanku.

Kraśnik – 11:20
Ostrowiec Świętokrzyski – 12:40
Starachowice – 13:15

Zamość – 9:45
Janów Lubelski – 11:10
Nisko – 11:50
Stalowa Wola – 12:15
Sandomierz – 12:45
Tarnobrzeg – 13:05
Mielec – 14:00

Puławy – 12:00
Radom – 13:00
Skarżysko-Kamienna – 13:45

Do czterech krajów wspomnianych powyżej pojedziemy również z Tychów i Żywca. To informacja tak dobra, jak zaskakująca; aż dziwne, że do tej pory tak duże miejscowości nie zostały włączone do sieci połączeń.

Dodajmy, że częstotliwość przejazdów do Szwajcarii zwiększy się z pięciu do sześciu kursów na tydzień. Zmiana ta związana jest z dołączeniem do platformy Sindbad linii Almabus. Warto jednak pamiętać, że rozkład Almabusa przejdzie dość poważne zmiany – a zatem jeśli przyzwyczailiście się do dotychczasowych godzin wyjazdów, lepiej upewnijcie się, czy pozostały one niezmienione.

Co jeszcze można powiedzieć? Tylko jedno: jeśli chcesz kupić bilety autokarowe do Hiszpanii, Francji, Anglii czy jakiegokolwiek innego zakątka Europy – wejdź na BiletyAutokarowe.pl, rozejrzyj się i wybierz najkorzystniejszą ofertę. To proste, przyjemne, a co najważniejsze – tanie.

kliknij-i-kup-bilet-online