Jak kupować bilety Sindbad?

Sposobów jest wiele, ale najprostszy, najtańszy, najszybszy i najkorzystniejszy zapewnia portal BiletyAutokarowe.pl.

Wejdźcie zatem do naszego portalu i postępujcie w poniższy sposób:

Wpiszcie do wyszukiwarki miasto wyjazdu, miasto docelowe, podajcie liczbę pasażerów oraz datę wyjazdu. Określcie, czy chcecie kupić bilet w jedną, czy w dwie strony. Jeżeli kupujecie bilet powrotny, podajcie także datę powrotu. Jeśli jej nie znacie, możecie wybrać bilet otwarty (open) – wówczas datę przejazdu powrotnego ustalicie nawet pół roku po zakupie.

Wyszukajcie wszystkie możliwe połączenia. Nasza wyszukiwarka jako jedyna w kraju przeszukuje jednocześnie dwa największe systemy rezerwacji. Jeżeli szukacie biletów Sindbad, skupcie się wyłącznie na systemie Voyager, w nim bowiem znajdziecie oferty linii. Sprawdźcie, czy kursuje ona na wybranej przez was trasie, a następnie wybierzcie preferowany przejazd i przejdźcie dalej.

W kolejnym kroku wypełnijcie formularz rezerwacji. Możecie zamówić bilety dla kogoś innego – znajomego, wujka, dziadka itp.; wystarczy w tym celu podać jego dane pasażera, natomiast swoje dane wpisać w polach dotyczących osoby kupującej bilety. Pamiętajcie, by przed zakupem zapoznać się z regulaminem przewoźnika! Kiedy opłacicie bilet przelewem internetowym, wyślemy go na wasz e-mail. Możecie go wydrukować w dowolnej chwili.

Nie chcecie albo nie możecie kupować w Internecie? Zadzwońcie do nas i złóżcie zamówienie przez telefon. Nasze główne numery to 801 011 600 oraz +48 71 724 23 77, ale przygotowaliśmy numery dla różnych stref numeracyjnych w Polsce, abyście nie musieli przepłacać, dzwoniąc do innego województwa. Szczegóły w dziale „Kontakt” na naszej stronie www. Bilety kupione przez telefon możecie odebrać pocztą lub w autokarze. Zapraszamy!

Warto dodać, że na BiletyAutokarowe.pl znajdziecie nie tylko bilety Sindbad, ale również ponad 90 innych linii autokarowych. Sprawdźcie wszystkie możliwości, wybierzcie najlepszą, zdobądźcie bilet w kilka chwil.

kliknij-i-kup-bilet-online