Dokąd jeździ Sindbad?

„Największy polski przewoźnik autokarowy” – to zdanie mówi bardzo wiele, a zarazem bardzo mało. Dokąd tak właściwie jeździ Sindbad, skąd i kiedy?

Zacznijmy od ogółów: w ofercie Sindbada, którą znajdziecie w całej okazałości na portalu BiletyAutokarowe.pl, znajdują się przewozy do i z następujących krajów:

 1. Niemcy
 2. Austria
 3. Belgia
 4. Francja
 5. Hiszpania
 6. Holandia
 7. Luksemburg
 8. Wielka Brytania
 9. Dania
 10. Szwecja
 11. Norwegia
 12. Szwajcaria
 13. Czechy
 14. Słowacja
 15. Węgry
 16. Grecja
 17. Bułgaria
 18. Słowenia
 19. Ukraina
 20. Włochy
 21. Polska

Ale czy to oznacza, że możemy np. pojechać z Węgier do Grecji? Z Holandii do Węgier? Z Włoch na Ukrainę? Tutaj sprawy nieco się komplikują. Sindbad jako przewoźnik z Polski oferuje przede wszystkim przewozy z i do Polski. To znaczy, że w każdym z powyższych krajów znajdują się przystanki, na których stają autokary z kilkuset polskich miejscowości. Czy zarazem oznacza to całkowity brak połączeń między innymi krajami?

Nie. Takowe połączenia istnieją, ale ich liczba jest mniejsza, a zatem nie powinieneś być przekonany, że znajdziesz np. kurs ze Szwecji do Holandii. Być może taki też będzie w ofercie – sprawdź ją, a się przekonasz. Szanse na to istnieją – i nie są wcale niskie. Mimo wszystko miej na uwadze, że Sindbad specjalizuje się w połączeniach z i do Polski, zaś pozostałe są usługami dodatkowymi.

Zapraszamy na BiletyAutokarowe.pl i życzymy miłej podróży.

kliknij-i-kup-bilet-online