Dodatkowa okazja, aby na Święta wrócić z Anglii do Polski

Jak co roku w okresie świątecznym rośnie zainteresowanie przejazdami do Polski. W związku z tym Sindbad zorganizował dodatkowy przejazd z trzech angielskich miast.

Kurs, który w imieniu platformy zrealizuje autokar Polonia Transport, odbędzie się 20 grudnia. Pasażerowie mogą wsiąść na przystankach w Londynie, Maidstone i Dover. Wyjazdy odbędą się o następujących godzinach:

Londyn – 7:00
Maidstone – 8:00
Dover – 8:30

Po dotarciu do Polski pasażerowie mogą przesiąść się do autokarów na wybranych antenach. Kurs połączy trzy angielskie miejscowości z kilkudziesięcioma polskimi, takimi jak: Zielona Góra, Przemyśl, Poznań, Białystok, Szczecin, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Suwałki, Łódź, Zamość.

Sindbad autokaryAby sprawdzić, czy kurs obejmuje twoją miejscowość, wejdź na www.BiletyAutokarowe.pl i wyszukaj pożądane połączenie. Rezerwacji dokonasz w kilka chwil, płacąc najniższą możliwą cenę. Warto się pospieszyć – jak widać, zainteresowanie jest tak duże, że Sindbad musi dostawiać dodatkowy autokar. Ale nawet w nim liczba miejsc jest przecież ograniczona.

kliknij-i-kup-bilet-online