Czym jeździ Sindbad?

Chcesz wiedzieć, do jakiego autokaru wsiądziesz, jeżeli skorzystasz z oferty przewozów międzynarodowych linii Sindbad? Odpowiedź jest prosta: luksusowymi.

Autokary klasy lux to wymóg stawiany liniom, które chcą oferować przejazdy międzynarodowe. Każdy pojazd musi być wyposażony m.in. w toaletę czy klimatyzację; prawdopodobnie każdy z nich posiada barek z gorącymi napojami, a także regulowane fotele czy odtwarzacz filmów DVD. Podróż jest więc wygodna oraz ciekawa.

Sindbad korzysta najczęściej z autokarów niemieckiej firmy Setra, której tradycje sięgają końcówki XIX wieku. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją wagonów kolejowych, ale z czasem przekierowano produkcję; dziś Setra jest znana jako jeden z najlepszych producentów autokarów na całym świecie.

Nowe autokary Setra wyposażone są w systemy elektroniczne, które sprawiają, że podróż jest szybsza i bezpieczniejsza, np. Front Collision Guard, chroniący mniejsze pojazdy przed wjechaniem pod autobus, jak również ograniczający skutki ewentualnego zderzenia czołowego.

Podsumowując, podróż z Sindbadem jest wygodna, szybka, bezpieczna, a przede wszystkim tania – o czym przekonacie się, czytając poprzedni post, poświęcony promocjom związanym ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem.

Zapraszamy na BiletyAutokarowe.pl!

kliknij-i-kup-bilet-online