Czy systemy rezerwacji nie ewoluują?

Postęp to podstawa istnienia każdej branży – mówią specjaliści od marketingu, ale nie tylko. Fakt faktem, że bez szybkiego rozwoju Internet miałby mały wpływ na nasze życie; jeszcze kilkanaście lat temu był toporny, wolny i nieprzystępny. Dziś to inna sprawa… ale czy systemy autokarowej rezerwacji nie stoją czasem w miejscu?

BiletyAutokarowePL tanie biletyKupując bilety autokarowe online, od dawna korzystamy z tych samych systemów – prostych i skutecznych w obsłudze. Gdyby spojrzeć na system sprzed roku, nie różniłby się on za bardzo od tego, z którego korzystamy dzisiaj. Czy branża stoi w miejscu? Niekoniecznie. Przykładem na rozwój jest portal BiletyAutokarowe.pl.

Zaczynaliśmy praktycznie od zera – mieliśmy stronę z systemem rezerwacji. Szybko okazało się, że to za mało, stworzyliśmy więc rozmaite przewodniki pomagające w kupowaniu biletów czy wyborze najlepszego połączenia. Uruchomiliśmy infolinię, założyliśmy bloga na którym informujemy o nowych liniach, okazjach, promocjach czy wydarzeniach z branży turystycznej. To był początek.

Następnie usprawnialiśmy stronę i wszystko, co z nią związane. Powstał nasz profil facebookowy, gdzie można znaleźć najświeższe informacje i zawsze być na bieżąco. Sam serwis przeszedł metamorfozę, stając się bardziej czytelny i przyjaźniejszy. Jako pierwszy i bodajże jedyny w kraju ujęliśmy dwa systemy rezerwacji w jednej wyszukiwarce, ułatwiając porównywanie cen biletów i zakup.

Niedawno uruchomiliśmy czat, za pośrednictwem którego można rozmawiać z naszymi konsultantami. Oferujemy klientom pełną pomoc przed zakupem i po nim. A przy tym stale się rozwijamy – nie zamierzamy bowiem spoczywać na laurach. Jak widzicie, rozwijamy się wokół prostego, przejrzystego i dobrze działającego systemu rezerwacji. Ewolucja trwa w miejscach, w których jest potrzebna – a w razie zapotrzebowania dotknie też samego systemu. W dużej mierze decydujecie o tym Wy sami.

kliknij-i-kup-bilet